KRYOLIPOLÝZA DVOU PARTIÍ S PŘÍSTROJOVOU LYMFODRENÁŽÍ

JARNÍ AKCE: Zkušební ošetření za 250,- Kč!

KRYOLIPOLÝZA S LYMFODRENÁŽÍ, 70 min
destičková kryolipolýza CooLipoTwin, ošetřují se 2 tělesné partie + přístrojová lymfodrenáž nohou a pasu

 • 1 ošetření za 300,- Kč (70 min)
 • 3x za 750,- Kč    (1 ošetření za 250,- Kč)
 • 6x za 1.320,- Kč ( 1 ošetření za 220,- Kč)
 • 10x za 1.990,- Kč (1 ošetření za 199,- Kč)

Platnost předplatného je 1 rok od zakoupení, předplatné může využívat více osob - je přenosné.

Co o Kryolipolýze říká naše zákaznice Katka Kristelová?

Kryolipolýza CooLipoTwin

Lékařský Přístroj CooLipo Twin má nejen veškeré atestace pro používání v celé EU, ale klinické studie byly prováděny přímo v ČR v nemocnici u Sv. Anny v Brně.

Všichni naši zaměstnanci byli odborně zaškoleni pod vedením odborníků z Lékařského domu, Praha 7.

Metoda kryolipolýzy je lékařsky ověřená metoda z USA, která vznikla na základě výzkumu a klinických studií Harvardské univerzity. Certifikace proběhla pod přísným dohledem úřadů v Evrposké unii.

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska​​​

Ošetřují se

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska​​​Bříško, zadeček, boky, vnitřní a vnější stehna, lýtka, horní část paží.

Špičkový přístroj COOLipo Twin cíleně odstraní zásoby tuku v konkrétní oblasti, a to aniž by poškodil okolní tkáň. Výsledkem je trvalé odstranění tukových buněk! Kryolipolýza ničí tukové buňky jednou provždy a nevratně. Jedná se o nejúčinnější neinvazivní liposukci jejíž výsledky jsou srovnatelné s běžnou invazivní liposukcí. Kryoterapie – studená terapie je hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle a nyní je novinkou v estetické medicíně na celém světě.

Průběh ošetření

Ošetření je nebolestivé a relaxační. Na ošetřovanou oblast se nanese v tenké vrstvě CryoAction gel, poté se přiloží elektrodové destičky. V několika minutách má klient pocit chladu, který ale rychle mizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku neexistují po ošetřní žádná omezení. Klient se může věnovat běžným denním aktivitám.

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska​​​

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska

Princip kryolipolýzy

Principem je řízené ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Poté nastává apoptóza – odumírání a postupné uvolňování odumřelých buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se nemodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Cílené zmrazení tukových buněk probíhá skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Tuková buňka je citlivější na změny teplot než jiné tkáně v lidském těle. Z tohoto důvodu je teplota 0 – 4°C během kryolipolýzy zcela dostačující. Při použití těchto teplot je zároveň zajištěno, že ostatní tkáně, obklopující tukové buňky jsou před procesem ochlazení chráněny, takže nedochází k jejich poškození. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů.

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska​​Výsledky ošetrení

Již při první proceduře dochází k úbytku kolem 25–40 % tukových buněk a to u každého jedince, efekt pak narůstá v průběhu dalších týdnů. Výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po 6–8 týdnech. Výsledky jsou srovnatelné s běžnou tumescentní liposukcí. Během jednoho ošetření se odbourá minimálně 25 až 40 % tuku! Po jedné aplikaci dochází k trvalému úbytku 25–40 % tukových buněk v ošetřované oblasti. Stav je trvalý, na 1 oblast postačí 3–6 ošetření. Mezi jednotlivými aplikacemi na stejnou partii je potřeba dodržet 6-ti týdenní až dvouměsíční pauzu vzhledem k postupnému odumírání tukových buněk.

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska​​​

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska​​​

Hlavní výhody ošetření CooLipo Twin

 • lékařsky ověřená metoda v USA a EU
 • certifikovaný přístroj – jeden z nejlepší v ČR
 • bezbolestná a nechirurgická metoda
 • jedná se o nejúčinnější bezbolestnou liposukci, výsledky srovnatelnou s tumescentní liposukcí
 • nezvyšuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
 • neporušuje integritu kůže (žádné modřiny a otoky)
 • nulová rekonvalescence, pacient se ihned po proceduře může vrátit k běznému životu
 • ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání léků

Jak často a kolikrát ošetření podstoupit?

V jeden den lze ošetřit i několik tělesných partií, ale stejnou partii lze ošetřit jednou za 6 až 8 týdnů. Doporučuje se jednu stejnou partii ošetřit 3 až 6x.

Kontraindikace:

těhotenství a kojení, epilepsie, nádorová onemocnění, srdeční a ledvinové choroby, diabetes, infekční onemocnění, pacienti s kardiostimulátorem