Kosmetické a regenerační Studio SedmikráskaJsme kosmetické  a regenerační studio s příjemnou domácí atmosférou. Naší filosofií je Vaše maximální spokojenost a naše profesionalita. Ke každé klientce volíme individuální přístup a každá z Vás se stává naším milým hostem.

Protože chceme, abyste v našem studiu našli vše, co v současnosti v oblastech kosmetiky a péče o vzhled žena potřebuje, nabízíme mnoho dalších služeb. Naším přáním je, aby si naše služby mohla dovolit každá z Vás, a proto se snažíme o udržení velmi příznivých cen a naše stálé zákaznice mají u nás i řadu bonusů a cenových zvýhodnění.

Přijďte si k nám odpočinout a vyzkoušet naše služby, budete jistě spokojené!
Těšíme se na Vás!

Tvář našeho studia - Katka Kristelová

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska

 

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska

Kryolipolýza

Lékařský Přístroj CooLipo Twin má nejen veškeré atestace pro používání v celé EU, ale klinické studie byly prováděny přímo v ČR v nemocnici u Sv. Anny v Brně. Jedná se o nejúčinnější neinvazivní liposukci jejíž výsledky jsou srovnatelné s běžnou invazivní liposukcí. Kryoterapie – studená terapie je hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle a nyní je novinkou v estetické medicíně na celém světě. 

Kosmetika

Pleť je zrcadlem Vaší osobnosti, dokáže prozradit mnohé o Vaší náladě, psychické a fyzické pohodě, je oknem do Vaší duše. Zdravá, prozářená hebká pleť neskrytá za vrstvou make-upu vybízí k doteku a je snem každé ženy. Základem mladistvé a svěží pleti je pravidelná profesionální péče, kterou Vám poskytneme právě my.

Permanentní make up

Permanentní make-up = služba pro všechny ženy, které chtějí vypadat dokonale bez dlouhého každodenního líčení. Dále je vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na kosmetické přípravky, nosící kontaktní čočky, sportující; pro lidi, mající citlivé slzícící oči...., prostě pro všechny, kteří chtějí vypadat stále upraveně.

Co o našich službách říká Katka Kristelová?

Studio Sedmikráska
Ječná 518/32
Praha 2 - Nové Město
120 00
Česká republika
IČ:
DIČ
Ve dvoře - zvonek u vchodu z ulice (u telefonní budky).

Otevírací hodiny

Pondělí 8:00–20:00
Úterý 8:00–20:00
Středa 8:00–20:00
Čtvrtek 8:00–20:00
Pátek 8:00–20:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

v jiném čase dle domluvy.


 

Dárkové poukázky

Na všechny naše služby lze zakoupit dárkové kupóny v různých cenových hodnotách – podle Vašeho přání.

Kosmetické a regenerační Studio Sedmikráska